TURISTICKÉ UBYTOVÁNÍ VE STRÁŽI POD RALSKEM

Základní údaje > TURISTICKÉ UBYTOVÁNÍ VE STRÁŽI POD RALSKEM

Ubytování  ve vyčleněných prostorách Domova pro seniory Pampeliška. Ubytování je nabízeno pouze se snídaní. Další stravování není povinné.

UBYTOVÁNÍ

• 1.typ - Ubytování je ve čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybavené 2 válendami s úložným prostorem a palandou. Dále nočními stolky, konferenčním stolkem a dvěma křesly. Pokoj má vlastní sociální zázemí  - sprchový kout a oddělené WC. Pokoj má vlastní balkon.
  • 2.typ Apartmán je tvořen předsíní a  2 pokoji  opět čtyřlůžkovými  vybavenými dvěma válendami  s úložným prostorem a palandou, nočními stolky a konferenčním stolkem se 2 křesly. Apartmán má opět vlastní sociální zázemí sprchový kout a oddělené WC. Každý pokoj má vlastní balkon.

317.jpg

318.jpg

• V patře je kuchyňka, která je vybavena rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou. Kuchyňka není vybavena k možnosti vaření.

312.jpg

313.jpg

STRAVOVÁNÍ

• Formou polopenze nebo celodenního stravování. Stravování nabízíme v prostorách naší jídelny, která je součástí objektu.
  • Bufet v pracovní dny, možnost posezení v kavárničce

319.jpg

320.jpg

RELAXACE

• Nedaleko od objektu je plavecký, bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště.

321.jpg

322.jpg

• Výlety do okolí : viz stránky města Stráž tipy na výlet
  • Koupání : cca 200 m od objektu je možnost koupání v Horeckém rybníce, který také nabízí možnost vodního lyžování.

323.jpg

324.jpg

• Cykloturistika : jsou vystavěny z peněz EU -nové cyklostezky seženeme mapy možností

REZERVACE

e-mailem : hospodarka@pampeliska-ss.cz

č.t.: 603 296 250

CENÍK VČ. DPH

UBYTOVÁNÍ

Dospělí  - 255,-

Dospělí doprovod dětské akce - 205,-

Děti do 15 let - 180,-

4 lůžkový pokoj pro rodiny s dětmi - lůžko 175,-

2 x 4 lůžkový pokoj pro děti - lůžko 155,-

STRAVOVÁNÍ

Do 12 let                S - 54,-                                        dospělí

O - 70,-

V - 66,-

REFERENCE

"Dlouhou dobu nám trvalo, než jsme našli ubytování s penzí v oblasti od Osečné po Stráž pod Ralskem. Nakonec se zadařilo a oslovili jsme s prosbou vaše zařízení a stálo to za to! Příjemné, čisté prostředí, velké prostory, jídlo chutné a na dosah, zkrátka co víc si přát?! Paní recepční byly velmi příjemné, se vším, co bylo v jejich silách nám pomohly, na všem jsme se vždy dohodli.  Děkujeme vám za pěkný prodloužený víkend, který jsme mohli prožít ve vašem zařízení. Budeme hovořit s trenéry konkurenčních oddílů a doporučíme , s vaším dovolením, vaše služby.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Pavla Vokálová a Eva Kašková, trenérka dětí Orientačního klubu Chrastava"

Sídlo společnosti

Zahradní 182, 403 23 Velké Březno