Pampeliškový koncert - hrajeme pro seniory>
(číslo transparentního účtu Pampeliška: 6120403389/0800)
Zobrazit video...

Volná místa Stráž pod Ralskem

Menu > NABÍDKY > Nabídky volných míst

Pracovník v sociálních službách vykonávající přímou obslužnou péči (Pečovatel/ka)

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení. Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Třísměnný provoz) je 18300 Kč hrubého

Požadujeme:

Základní vzdělání nebo střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu; absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u fyzických osob, které získaly podle zvláštního předpisu způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel, u fyzických osob, které získaly odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle §110, a u fyzických osob, které získaly střední vzdělání v oboru stanoveném prováděcím právním předpisem.

Náplň práce:

Péče o seniory v zařízení se sociální službou domov pro seniory a domov se zvláštním režimem, krmení, koupání, přebalování, aktivizace klienta.


Všeobecná zdravotní sestra

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Všeobecné sestry. Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Nepřetržitý provoz) je 25000 Kč hrubého.

Požadujeme:

Odbornou způsobilost dle zák. 96/2004 Sb. (registrace dle zákona již není vyžadována), odborná praxe výhodou nikoliv podmínkou, morální a občanskou bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor.Sociální pracovník

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Sociální pracovník specialista v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 25000 Kč hrubého.

Požadujeme:

Vyšší odborné vzdělání, bakalářské nebo magisterské. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Zodpovědnost, práce v týmu, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost.

Možnost ubytování v objektu, stravovací bonusy.

V případě zájmu o kteroukoli pracovní pozici, kontaktujte nás. Své životopisy zasílejte na email: hospodarka@pampeliska-ss.cz Tel.: +420 603 296 250

 

Sídlo společnosti

Zahradní 182, 403 23 Velké Březno

info@pampeliska-ss.cz

www.pampeliska-ss.cz

ID Datové schránky: r3nvves

ředitelka Y. Brichová

Pobytové služby

Domov pro seniory

Terénní pečovatelská služba

Terénní pečovatelská služba Velké Březno

Terénní pečovatelská služba Teplice

Terénní pečovatelská služba Dubí

Terénní pečovatelská služba Stráž pod Ralskem

Pampeliska, o.p.s (C) 2017 | Design by Martin Fedorjak | Created by J.M.Post