UPOZORNĚNÍ: Od 1.2.2023 dochází ke změně úhrad na základě vyhlášky 440/2022 sbírky.
STARÁME SE O VAŠE BLÍZKÉ ŘADU LET
Naši péči Vaši nejbližší ocení

Volná místa Stráž pod Ralskem

HOME > NABÍDKY > Nabídky volných míst

Pracovník v sociálních službách vykonávající přímou obslužnou péči (Pečovatel/ka)

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení. Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Třísměnný provoz) je 18300 Kč hrubého

Požadujeme:

Základní vzdělání nebo střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu; absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u fyzických osob, které získaly podle zvláštního předpisu způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel, u fyzických osob, které získaly odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle §110, a u fyzických osob, které získaly střední vzdělání v oboru stanoveném prováděcím právním předpisem.

Náplň práce:

Péče o seniory v zařízení se sociální službou domov pro seniory a domov se zvláštním režimem, krmení, koupání, přebalování, aktivizace klienta.


Všeobecná zdravotní sestra

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Všeobecné sestry. Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Nepřetržitý provoz) je 25000 Kč hrubého.

Požadujeme:

Odbornou způsobilost dle zák. 96/2004 Sb. (registrace dle zákona již není vyžadována), odborná praxe výhodou nikoliv podmínkou, morální a občanskou bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor.Možnost ubytování v objektu, stravovací bonusy.

V případě zájmu o kteroukoli pracovní pozici, nás kontaktujte (PO-Pá 7-14:00 hod). Své životopisy zasílejte na email: hospodarka@pampeliska-ss.eu Tel.: +420 603 296 250